חדש ומרגש בארץ הגולן...  קסם הגולן
 
 
 
מדליית זהב למיצג הגולן  |  הצטרפו אלינו לסיור וירטואלי  |  


 מהיום כל טיול בצפון, בגליל ובגולן מתחיל כאן... בקסם הגולן – ברמת הגולן.

כאן, ב"קסם הגולן" – תזכו להציץ בעולם קסום שלא פגשתם עד כה - "קסם הגולן" -  הנמצא  ממש במרכז הגולן, כשני קילומטר מזרחית לקצרין.
זהו מתחם ענק ויפהפה - הראשון מסוגו בארץ, המשלב בין אטרקציות חדשות ומרתקות - סרט ייחודי, המציג את הגולן במפגן רב-חושי מרהיב, המוקרן על מסך של 180 מעלות – היחידי בישראל ולצידו מודל מדויק של רמת הגולן – גם הוא היחיד והגדול מסוגו בארץ, המעביר באמצעות מופע אור קולי מרתק את סיפורו של הגולן.

בנוסף לאטרקציות המדהימות,  אתם מוזמנים לבקר ב"טעם הגליל והגולן"  המהווה שילוב מגרה  של חנות, לממכר מוצרי מזון, בית קפה ומסעדה חלבית, בנוסח גלילי ייחודי.
את גולת הכותרת במרכז מזון זה מהווים  המוצרים הייחודיים שמייצרים תושבי הגולן והגליל – מוצרי איכות לא שגרתיים שתוכלו לרכוש כאן.
 
וכמובן אסור להחמיץ את "מבשלת הגולן" - מבשלת בירה ראשונה מסוגה בארץ, המשלבת בבירה את מי המעיינות הצחים שבאזור - שם תוכלו לראות כיצד מייצרים בירה טרייה וללגום להנאתכם בירה, מהטובות בארץ ולקנח בארוחה טובה בברוהאוס וזה עוד לא הכל...

  במרחק דקות הליכה ספורות מ "קסם הגולן" תמצאו אטרקציות נוספות לכל המשפחה, בשילוב שופינג, מסעדות ובתי קפה - מרכזי המבקרים של יקבי רמת הגולן, מי עדן,  בית הבד של הגולן ופארק קצרין העתיקה. בנוסף, תמצאו כאן את מרכז המידע של עמותת התיירות גולן – שם תוכלו לקבל מידע בדבר שלל אפשרויות הבילוי והטיול בגולן, בגליל, באזור טבריה והכנרת ובצפון הארץ בכלל.כמו כן, לצד "קסם הגולן" מרוכזים שירותים נוספים מהם תוכלו להינות כמו: תחנת דלק, סופרמרקט, בית מרקחת, אזור לפיקניקים, גן שעשועים מרשים, רחבת מזון מהיר ועוד...
 
 
 
 כל האטרקציות, כל החוויות, כל הקסם... במתחם אחד!
הכל יחד יוצר חווית גולן קסומה
"קסם הגולן" מהווה מרכז אידיאלי לבילוי עם המשפחה או בקבוצה, ליציאה לטיולים, להעשרת ההכרות והידע על הגולן, ולקבלת מידע על הנעשה והחדש באזור.
מבשלת הבירה פתוחה כעת לקהל הרחב:
שעות פתיחה: 11:00 - ועד השעות הקטנות של הלילה.


לייבסיטי - בניית אתרים